Найкрасивіша легкоатлетка України виграла чемпіонат Європи

Ярослава Магучіх

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх з результатом 2 метри виграла чемпіонат Європи в приміщенні, який з 4 по 7 березня проходив у польському Торуні.

19-річна дніпрянка в своїй останній спробі намагалася підкорити висоту 2,07, але це їй не вдалося.

Ярослава Магучіх під час гімну України
Статистика виступів Ярослави Магучіх

"Срібло" завоювала 25-річна киянка Ірина Геращенко, з результатом 1,98 метра.

Ще одна представниця України Юлія Левченко стала четвертою, стрибнувши на 1,94 метра.

Відзначимо, що Магучіх володіє неофіційним титулом найкрасивішої спортсменки нашої країни.

Ярослава Магучіх на відпочинку
Ярослава Магучіх на тренуванні
Ярослава Магучіх в залі
Ірина Геращенко на тренуванні
Ірина Геращенко на пляжі

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2 лютого Магучіх з результатом 202 см виграла турнір в Карлсруе, встановивши світовий рекорд серед спортсменок до 20 років в закритому приміщенні.

27 жовтня 2019 року Магучіх отримала приз "Висхідна зірка" на урочистій щорічній церемонії нагородження EA Golden Tracks, яка пройшла в Талліні (Естонія).

30 вересня 2019-го Ярослава принесла збірній України срібну нагороду на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі, завоювавши друге місце в стрибках у висоту. Водночас 18-річна спортсменка встановила світовий рекорд серед юніорів у віковій категорії U-20.