Україна виграла третє "золото" Паралімпіади-2020

25,8 т.
Анна Стеценко

Анна Стеценко принесла Україні третє "золото" Паралімпіади в Токіо, вигравши заплив на 400 метрів вільним стилем. Наша спортсменка показала результат 04:23,92.

Друге місце посіла італійка Карлотта Джиллі, яка всього кілька днів тому встановила паралімпійський рекорд на іншій дистанції. У цій дисципліні представниця Апеннінського півострова закінчила заплив із часом 04:26,14. "Бронзу" виборола Катя Дедекінд із Австралії (04:35,87).

Стеценко посіла перше місце на 400 метрах вільним стилем

Відзначимо, що перед запливом навпроти прізвища Стеценко була вказана абревіатура DNS, яка означає, що учасник не стартує. Незважаючи на це, наша співвітчизниця все ж вийшла на доріжку.

Після перших 100 метрів Анна пливла четвертою, проте вже на позначці в 150 м перемістилася на другу позицію. Українка захопила лідерство за два басейни (100 м) до фінішу та впевнено його втримала.

Спочатку на табло було написано, що Стеценко не стартуватиме
Анна Стеценко радіє перемозі

У п'ятницю, 27 серпня, крім Стеценко, ще четверо наших співвітчизників виграли срібні медалі Паралімпіади в плаванні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, найбільш успішною українкою на ПІ-2020 залишається Єлизавета Мерешко, яка виграла "золото" і "срібло" на Іграх у Токіо.