Є перше "золото"! Українка з рекордом стала чемпіонкою Паралімпіади-2020

31,0 т.
Є перше 'золото'! Українка з рекордом стала чемпіонкою Паралімпіади-2020

Українка Єлизавета Мерешко стала першою чемпіонкою від нашої країни на Паралімпійських іграх 2020 на Токіо. Наша співвітчизниця виграла заплив на 50 метрів вільним стилем, встановивши при цьому рекорд ПІ.

Крім Єлизавети, у фіналі також брали участь Вікторія Савцова та Анна Гонтар, яка сенсаційно завершила заплив із "бронзою".

Результати запливу на 50 метрів вільним стилем.
Єлизавета Мерешко.

Мерешко пропливла дистанцію за 33.11 секунди, показавши найкращий результат в історії Паралімпіад. Вона лише на чотири тисячних випередила американку Елізабет Маркс. Причому українці вдалося вирвати перемогу на останніх метрах.

Єлизавета Мерешко виграла Паралімпіаду в Токіо.
Анна Гонтар.
Анна Гонтар (праворуч) на Паралімпіаді.

Гонтар же завершила заплив із показником 33.40 секунди. А Савцова показала результат у 33.68.

Мерешко взяла "золото" в Токіо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, першу медаль для українських паралімпійців у Токіо здобула фехтувальниця Євгенія Бреус, яка завоювала "бронзу". Дві срібні нагороди записали до свого активу плавець Антон Коль та фехтувальник Артем Манько.