Українець виграв чемпіонат Європи з плавання, випередивши світового рекордсмена

15,0 т.
Михайло Романчук

Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи, який в ці дні проходить в Копенгагені. 21-річний уродженець Рівного не залишив шансів конкурентам на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Читайте: Український плавець з рекордом виграв "золото" Універсіади-2017

У вирішальному запливі наш співвітчизник випередив на 8 секунд олімпійського чемпіона 2016 року і світового рекордсмена італійця Грегоріо Пальтріньері. Третім прийшов до фінішу Хенрік Крістьянсен (Норвегія).

Крім того, "срібло" європейської першості принесла в скарбничку збірної України Дарина Зевіна. 23-річна киянка стала другою в запливі на 200 метрів на спині, поступившись 0,68 секунди триразовою олімпійською чемпіонкою Катінка Хоссу.

Нагадаємо, що навесні минулого року Романчук завоював "бронзу" на чемпіонаті Європи з плавання, а восени виграв 400-метрівку заключного етапу Кубка світу.