Український плавець з рекордом виграв "золото" Універсіади-2017

12,2 т.
Український плавець з рекордом виграв 'золото' Універсіади-2017

Український плавець Михайло Романчук завоював "золото" Універсіади, яка стартувала в китайському Тайбеї. 21-річний уродженець Рівного встановив рекорд турніру в запливі на 400 метрів вільним стилем, показавши час 3 хвилини і 45,96 секунди.

Читайте: Універсіада-2017: медальний залік

Романчук

Крім того, в перший день змагань скарбничку збірної України поповнили "сріблом" спортивні гімнасти, Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Євген Юденков, Владислав Грико і Петро Пахніюк. Українці стали другими в командних змаганнях з результатом 257,900 бала.

Також по "бронзі" видобули наша фехтувальниця Ксенія Пантелєєва в індивідуальній шпазі і дзюдоїст Андрій Колесник у ваговій категорії до 100 кг.

Пантелєєва

Як раніше повідомляв "Обозреватель", збірна України з баскетболу стартувала з перемоги на Універсіаді.