Українець виграв п'яте поспіль "золото" на Кубку світу з плавання

30,3 т.
Михайло Романчук

Українець Михайло Романчук успішно виступив на заключному етапі Кубку світу з плавання, який 29-30 жовтня проходить у Гонконзі. 20-річний уродженець Рівного завоював золоту медаль на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Романчук проплив дистанцію за 3 хвилини 40,18 секунди, на 0,27 секунди випередивши Петра Бермека з Угорщини, який посів друге місце.

Варто зазначити, що це "золото" стало п'ятою поспіль вищою нагородою для Романчука на етапах Кубку світу. Раніше він завоював по дві медалі на змаганнях у Сінгапурі та Токіо.

Ще одна представниця України, Дарина Зевіна, поповнила нашу медальну скарбничку на цьому етапі, здобувши дві "бронзи".

Киянка на дистанції 50 метрів на спині показала результат 27,08 секунди, поступившись олімпійській чемпіонці Катінці Хоссу з Угорщини (26,40) та Емілі Сібойм з Австралії (26,68). А 200-метрівку на спині Зевіна подолала за 2 хвилини 03.87 секунди, також програвши угорці та австралійці.

Читайте: Українка здобула "золото" і "срібло" Кубку світу з плавання

Нагадаємо, що навесні цього року Романчук завоював "бронзу" на чемпіонаті Європи з плавання, який відбувся у Лондоні.