Українець став віцечемпіоном Європи та показав на нагородженні ставлення до росіян. Фотофакт

87,9 т.

Український борець греко-римського стилю Олександр Грушин відмовився робити спільну фотографію із росіянином Анваром Аллах'яровим на нагородженні на чемпіонаті Європи, який проходив у столиці Румунії. 25-річний уродженець Волновахи виборов на турнірі срібну медаль у ваговій категорії до 63 кг, а Аллах'яров задовольнявся "бронзою".

Переможцем став представник Азербайджану Мурад Маммадов. Ще одним бронзовим призером став болгарин Едмонд Назарян.

Під час урочистої церемонії фотограф запропонував усім спортсменам зібратися разом, щоби зробити пам'ятний знімок. Грушин відмовився приєднуватися до атлетів із Болгарії та Азербайджану, оскільки поруч із ними стояв "нейтральний атлет" із Дагестану.

Зазначимо, що Грушин є вихованцем київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту та СДЮШОР ім. Г. Г. Узуна (Маріуполь). У серпні 2015 року у Сараєві став чемпіоном світу серед кадетів.

У листопаді 2018 року у Бухаресті завоював бронзову медаль чемпіонату світу U23. На початку квітня 2022 року завоював бронзову медаль чемпіонату Європи у Будапешті.

Олександр у червні 2020 року одружився з Аліною Акобією, яка є відомою українською борчинею.

Як повідомляв OBOZ.UA, олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк відмовився від спільної фотографії та рукостискання зі спортсменами з Росії та Білорусі на континентальній першості у Бухаресті.

Наш співвітчизник, який виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 87 кілограмів, отримавши медаль, залишив п'єдестал пошани.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!