Україна здобула історичну перемогу на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное

11,2 т.
Людмила Лузан

Українка Людмила Лузан здобула золоту медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное, що проходить у канадському Галіфаксі. 25-річна уродженка Івано-Франківська була найкращою у каное-одиночці на дистанції 1000 метрів.

Лузан із тренером Миколою Мацапурою

На фініші Лузан випередила найближчу суперницю на понад дві секунди. Переможний час українки становив 4:47.90 хвилини.

Підсумковий протокол

Вперше в історії виступів України на чемпіонатах світу представниця нашої країни виграла заїзд у каное-одиночці. Загалом для України це стало другим "золото" у жіночому каное. У 2021 році Лузан та Четверикова стали чемпіонками у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

"Хочу присвятити цю перемогу нашій Україні. Я дуже щаслива, що я маю шанс представляти Україну. Воювати на дистанціях, відстоювати честь нашої країни, так саме як наші воїни воюють на батьківщині. Для нас це дуже тяжко. Своєю силою, ми разом показуємо, що Україна непереможна, і ми спільними зусиллями виграємо цю війну. Дякую всім, хто мене підтримує", – не стримала емоцій після перемоги Людмила.

Для Лузан це стало другою медаллю ЧС у Канаді. Раніше Людмила разом із Анастасією Четвериковою виборола "срібло" у заїзді каное-двійок на 500 метрів.

Лузан та Четверикова

Як повідомляв OBOZREVATEL , на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо Лузан та Четверикова стали віцечемпіонками. Наші спортсменки посіли друге місце у заїзді на 500 метрів серед дуетів у каное.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!