Україна завоювала четверте "срібло" Олімпіади-2020

Україна завоювала четверте 'срібло' Олімпіади-2020

Українки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова стали віцечемпіонками Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. Наші спортсменки стали другими в запливі на 500 метрів серед дуетів в каное.

Українки впевнено провели гонку, з перших метрів захопивши місце серед лідерів. Ближче до середини дистанції команди Китаю та України відірвалися від пелотону, причому азіатки вирвалися вперед.

Людмила Лузан і Анастасія Четверикова.
Людмила Лузан і Анастасія Четверикова з медалями.
Людмила Лузан і Анастасія Четверикова – віцечемпіонки ОІ.

В результаті Лузан і Четверикова прийшли до фінішу другими, програвши китаянками дві секунди і на півтори випередивши переслідувачів.

Наші дівчата показали результат в 1 хвилину і 57,5 секунд. Китаянки пропливли дистанцію за 1 хвилину і 55,5 секунд, а третіми стали представниці Канади (1:59.041).

Результати запливу каное-двійок на 500 метрів.

Для Людмили це вже друга медаль в Токіо. Раніше вона завоювала "бронзу" в запливі каное-одинаків на дистанції в 200 метрів.

Лузан і Четверикова виграли "срібло".

Ця нагорода стала 15-ю для збірної України. Наша команда піднялася на 16-е місце в загальному заліку за кількістю завойованих медалей.

Українки і Четверикова на Олімпіаді в Токіо.
Медальний залік Олімпіади-2020.
Людмила Лузан

Як повідомляв OBOZREVATEL, борець греко-римського стилю Жан Беленюк здобув для України перше "золото" на Олімпійських іграх в Токіо. Після перемоги наш спортсмен не стримав емоцій і розплакався в прямому ефірі. Він також виконав переможний гопак після тріумфу в фіналі.