Україна з розгромною перемогою вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з волейболу

28,5 т.

Чоловіча збірна України вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи, який з 28 серпня по 16 вересня проходить в Італії, Болгарії, Північній Македонії та Ізраїлі. На паркеті Палацу спорту у Варні підопічні Угіса Крастіньша з рахунком 3:0 (25:20, 25:19, 25:22) перемогли Португалію.

Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі, де обидві команди йшли очко у очко. Ведучи у рахунку 8:7 наші співвітчизники підняли темп, стали агресивніше грати у захисті та оформили ривок 9:2, що стало ключовим у сеті. Португальці змогли скоротити розрив до двох пунктів, але на результат це не вплинуло.

У другій партії Португалія спробувала взяти реванш, повівши в рахунку 3:1. "Жовто-сині" не дали оппонентам відірватися, нав'язавши їм свою гру. Такий ритм тримався до рахунку 13:14, коли на подачах Ковальова Україна спромоглася вийти з режиму "обміну очками" в режим відриву.

Гра у португальців помітно розклеїлася. Підопічні Жоау Жохе помилялися на подачі, били в сітку, змушуючи свого наставника брати таймаути, щоб урятувати ситуацію.

Третій сет збірна України розпочала феєрично, набравши 3 безвідповідні очки, але португальські волейболісти не збиралися просто здаватися, зрівнявши рахунок. Щойно Україна відривалася на відстань більше двох очок, наставник португальської команди одразу брав хвилинну перерву.

Це не спрацювало і партія проходила за тотального домінування наших волейболістів. Лише наприкінці "жовто-сині" розслабившись, підпустили суперника на 2 пункти, але перемогу не віддали.

У чвертьфіналі 11 вересня українці зіграють проти Словенії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у заключному турі групового етапу Україна з рахунком 3:0 обіграла Іспанію та гарантувала собі місце у плей-оф.

Нагадаємо, що Україна невдало стартувала на волейбольному Євро-2023, програвши перші три зустрічі. Лише у матчі з Фінляндією підопічні Крастіньша здобули першу перемогу, проте захоплення вона у гравців не викликала. Капітан збірної України Олег Плотницький заявив, що "ми граємо, як л*йно".

Зазначимо, що Україна втретє зі своєю історією грає у плей-оф Євро. На двох попередніх континентальних чемпіонатах наші співвітчизники закінчували виступи у чвертьфіналі (2019) та у 1/8 фіналу (2021).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!