Україна обіграла Іспанію та вийшла у плей-оф чемпіонату Європи з волейболу

9,3 т.

Чоловіча збірна України змогла кваліфікуватися до плей-оф чемпіонату Європи, який з 28 серпня по 16 вересня проходить в Італії, Болгарії, Північній Македонії та Ізраїлі. На паркеті Палацу спорту у Варні підопічні Угіса Крастіньша перемогли Іспанію з рахунком 3:0 (25:21, 25:21, 25:19) і гарантували собі 4-те підсумкове місце.

Українці невдало розпочали поєдинок, дозволивши супернику оформити ривок 5:2. Після цього наші волейболісти зібралися та відповіли впевненою грою, зрівнявши рахунок. До 11-11 точилася рівна боротьба, але з кожним наступним очком перевага української команди зростала, і "жовто-сині" почали йти у відрив.

В решті двох партій наші співвітчизники з перших хвилин працювали на граничній концентрації, не давши опонентам жодної можливості на реванш.

Нагадаємо, що Україна невдало стартувала на волейбольному Євро-2023, програвши перші три зустрічі. Лише у матчі з Фінляндією підопічні Крастіньша здобули першу перемогу, проте захоплення вона у гравців не викликала. Капітан збірної України Олег Плотницький заявив, що "ми граємо, як л*йно".

Для виходу у плей-оф Україні у грі з Іспанією необхідно було вигравати 3:0 чи 3:1.

Після перемоги Словенії над Болгарією у заключній грі туру українці піднялися на третє місце.

Україна втретє своєю історією пробилася до плей-оф Євро. На двох попередніх чемпіонатах Європи українці закінчували виступи у чвертьфіналі (2019) та у 1/8 фіналу (2021).

За регламентом команди групи В у плей-оф вийдуть на представників із групи D. Україна зіграє проти 2-ї команди, якою стала Португалія. 1/8 фіналу стартує у п'ятницю, 8 вересня.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!