У Туркменістані вбили 14-річного дзюдоїста, який відмовився здати бій

Поєдинок із дзюдо

У Туркменістані вбили 14-річного дзюдоїста Сулеймана Турсунбаєва після того, як він посів перше місце на змаганнях у Бахердені.

Як повідомляє видання Turkmen.news, перед вирішальним поєдинком підлітку показали суперника – курсанта вищого навчального закладу МВС країни – і порадили не чинити йому опір. Незважаючи на цей натяк, Турсунбаєв не здався, здобув важку перемогу та виграв турнір.

Сулейман Турсунбаєв

Відразу ж після закінчення змагань невідомі люди спортивної статури напали на Сулеймана та його тренера. Наставника вони залишили на місці злочину, а його підопічного відвезли в невідомому напрямку.

14-річного спортсмена сильно побили і кинули помирати на вулиці. Перехожі викликали йому швидку, але в лікарні не стали йому допомагати і відправили в клініку, яка розташована за місцем його проживання (в 500 км від цієї установи). Там він і помер через кілька днів після нападу.

Сулейман Турсунбаєв у лікарні

Виданню вдалося поговорити з керівництвом спортивного інтернату, в якому навчався Турсунбаєв. Там заявили, що він не брав участі в змаганнях, а його смерть настала через кровотечу після видалення зуба.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Росії вбили 21-річного футболіста.