"Це свято": Росія відмовилася платити призові призерам "альтернативної Олімпіади"

29,9 т.
'Це свято': Росія відмовилася платити призові призерам 'альтернативної Олімпіади'

Міністерство спорту Росії не виплачуватиме преміальні спортсменам, які здобули медалі так званих Ігор країн СНД, які 13 серпня завершилися в Мінську. Атлетам із країни-агресорки пояснили, що для них ці змагання є святом, а призові можуть бути виплачені лише за "справді успішні виступи".

Про це у коментарі пропагандистському інформаційному агентству ТАСС заявив заступник міністра спорту РФ Олексій Морозов. За його словами, Ігри в Білорусі, які висміяли російські вболівальники, дали можливість атлетам відчути конкуренцію. При цьому чиновник забув, зокрема, що збірна Росії з гандболу обігравала своїх суперників із рахунком 76:1.

"На даний момент для переможців та призерів Ігор країн СНД призові не передбачені, це для нас насамперед спортивне свято для спортивного результату та конкурентності. Суб'єкти РФ, звідки ми спортсмени, роблять свої програми мотивації. Але ми за підсумками справді успішного виступу насправді подумаємо про призові", – сказав Морозов.

Зазначимо, що росіяни виграли медальний залік "альтернативної Олімпіади". Вони вибороли 149 золотих, 89 срібних та 50 бронзових нагород. Друге місце посіла збірна Білорусі (48-78-110), третьою стала команда Узбекистану (28-25-52).

Як повідомляв OBOZREVATEL, олімпійська чемпіонка у танцях на льоду Тетяна Навка висловилася на підтримку легендарної легкоатлетки Олени Ісінбаєвої, яка зреклася Росії та армії РФ, спровокувавши хвилю критики на свою адресу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!