Найкрасивіша легкоатлетка України встановила історичний світовий рекорд

Ярослава Магучіх

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх із результатом 206 см виграла міжнародний турнір у Банській Бистриці (Словаччина).

Цей результат став найкращим в історії серед усіх спортсменок до 20 років.

19-річна легкоатлетка з Дніпра з першої спроби взяла переможну висоту, також встановивши рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні.

Рекорди Ярослави Магучіх

Друге місце посіла киянка Юлія Левченко (196 см), а третя сходинка у представниці Білорусі Карини Демідік (193 см).

"Поки навіть не можу повірити, що мені це вдалося. Щастя переповнює. Продовжувати змагання далі, напевно, було б занадто. Адже попереду у мене ще зимовий чемпіонат України та, вірю – чемпіонат Європи в приміщенні", – цитує Магучіх пресслужба ФЛАУ.

Нагадаємо, що особистий рекорд Ярослави на змаганнях під закритим дахом до цього моменту становив 202 см.

Результат у 206 см є третім в історії серед усіх легкоатлеток на планеті. Світовий рекорд зі стрибків у висоту в приміщеннях становить 208 см і був встановлений Кайсою Бергквіст 14 років тому.

Зазначимо, що Магучіх має неофіційний титул найкрасивішої спортсменки нашої країни.

Ярослава Магучіх у купальнику
Ярослава Магучіх на природі
Ярослава Магучіх на тренуванні
Ярослава Магучіх біля вікна

27 січня Магучіх із результатом 200 см виграла турнір у приміщенні Udin Jump, що пройшов в італійському Удінезе.

1 лютого минулого року Магучіх встановила світовий рекорд серед спортсменок до 20 років у закритому приміщенні.