Найсексуальніша каратистка України виграла Європейські ігри

41,4 т.

Українська каратистка Анжеліка Терлюга, яка має неофіційний титул найсексуальнішої представниці цього виду спорту в нашій країні, здобула "золото" на Європейських іграх-2023, що у ці дні проходять у Польщі. 31-річна одеситка стала найкращою у ваговій категорії до 55 кг, уперше у своїй кар'єрі вигравши цей турнір.

Під час змагань Анжеліка здобула перемогу над Тубу Якан із Туреччини (4:2), звела у нічию зустріч із італійкою Веронікою Брунорі (0:0), виграла у Гізем Бугур із Туреччини (3:0). У півфіналі наша співвітчизниця здолала Дженніфер Варлінг із Люксембургу (2:0), а у фінальній сутичці була сильніша за Івету Горанову з Болгарії (2:0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 9 липня минулого року Терлюга вперше у своїй кар'єрі виграла Світові ігри.

Анжеліка Терлюга

28 травня 2020-го Терлюга виграла чемпіонат Європи, який відбувся у турецькому Газіантепі.

У фінальній сутичці наша співвітчизниця з рахунком 11:3 здолала Івета Горанову. Ключовими у поєдинку стали два удари ногою в голову, за які Терлюга отримала іпон.

Зазначимо, що саме Горановій Терлюга програла у фіналі Олімпійських ігор у Токіо-2020.

До цього Анжеліка виграла третій етап одного з головних міжнародних світових турнірів із карате – Прем'єр-ліги Всесвітньої федерації карате (WKF). Змагання відбулося у Марокко.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!