Найсексуальніша каратистка України виграла чемпіонат Європи

15,7 т.
Анжеліка Терлюга

Українська каратистка Анжеліка Терлюга, яка володіє неофіційним титулом найсексуальнішою представницею цього виду спорту в нашій країні, виграла чемпіонат Європи, що проходить у ці дні у турецькому Газіантепі. 30-річна одеситка здобула золоті медалі у ваговій категорії до 55 кг.

Терлюга виграла ЧЄ

У фінальній сутичці наша співвітчизниця з рахунком 11:3 здолала Івета Горанову з Болгарії. Ключовим у поєдинку стало два удари ногою у голову, за які Терлюга отримала по іпону.

Зазначимо, що саме Горановій Терлюга програла у фіналі Олімпійських ігор у Токіо-2020.

Терлюга на ЧЄ

Під час урочистої церемонії нагородження організатори обірвали гімн України, проте Терлюга з глядачами заспівали його акапельно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 15 травня Анжеліка виграла третій етап одного з головних міжнародних світових турнірів з карате – Прем'єр-ліги Всесвітньої федерації карате (WKF). Змагання відбулося у Марокко.

Анжеліка серед переможців

Тижнем пізніше Анжеліка різко відповіла главі МЗС Росії Марії Захаровій на її слова про мешканців Одеси. Захарова на брифінгу заявила, що в Одесі ЗСУ виганяють місцевих мешканців із квартир, щоб зробити там вогневі позиції.​