Марина Бех-Романчук відмовилася виступати у фіналі Діамантової ліги-2023

12,7 т.

Відома українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук не виступатиме у фіналі "Діамантової ліги", який 16-17 вересня пройде в американському Юджині. Як повідомляє "Суспильне", 28-річна уродженка Хмельниччини відмовилася брати участь у головному старті осені через проблеми зі здоров'ям.

Таким чином, наша країна в Юджині буде представлена Ярославою Магучіх, Іриною Геращенко, Юлією Левченко, Андрієм Проценком (усі – стрибки у висоту), Ганною Рижиковою та Вікторією Ткачук (біг).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 25 серпня Марина Бех-Романчух здобула срібну медалі чемпіонату світу в Угорщині. Наша співвітчизниця принесла першу нагороду країні на першості планети.

Марина Бех-Романчук

24 липня Марина здобула "золото" у потрійному стрибку на Європейських іграх-2023, які відбулися у Польщі. Бех-Романчук уперше у своїй кар'єрі стала чемпіонкою цих змагань в особистій першості. До цього в активі атлетки було "золото" 2019 року в командній першості.

Нагадаємо, що 20 серпня 2022 року Марина Бех-Романчук виграла Мультиспортивний чемпіонат Європи, який проходив у Мюнхені. Наша співвітчизниця стала найкращою у секторі для потрійного стрибка, показавши результат 15.02 м.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!