Втрата медалі у України. Що відбувалося на Олімпіаді 1 серпня: всі подробиці

34,0 т.
Михайло Романчук

На Олімпіаді в Японії в неділю, 1 серпня, відбувся черговий змагальний день, впродовж якого було розіграно 25 комплектів нагород. Для України дев'ятий день Ігор-2020 почався зi срібної медалі.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам інформацію про найголовніші події XXXII Літніх Олімпійських ігор в нашій хроніці.

• Український плавець Михайло Романчук взяв другу медаль ОІ-2020 року, продемонструвавши другий результат у запливі на 1500 метрів вільним стилем. Наш співвітчизник з часом 14: 40,66 поступився переможцю Роберту Фінке (США) 1 секунду.

Михайло Романчук із срібною медаллю.
  • Ще одну нагороду гарантував наш боксер Олександр Хижняк, вийшовши в півфінал олімпійського турніру. В 1/4 фіналу 25-річний полтавчанин побив домініканця Седено Мартінеса. За вихід у фінал український середньоваговик битиметься 2 серпня з Еуміром Марсіаль з Філіппін.

Олександр Хижняк святкує перемогу.
  • Невдало провели кваліфікацію наші легкоатлети. Наталя Стребкова в бігу на 3 км з перешкодам зайняла лише 35-е місце. У секторі для метання молота Ірина Новожилова стала 30-й, а Ірина Климець – 21-й. Цих результатів виявилося недостатньо для виходу в фінал.

Марина Бех-Романчук
  • З великими труднощами подолала сито відбору і титулована українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук. Дружина дворазового призера ОІ-2020 Михайла Романчука зайняла лише 10-е місце, не виконавши навіть свій норматив. Фінал 3 серпня о 04:50 ранку за Києвом.

Павло Коростильов
  • Павло Коростильов в стрільбі з пістолета на 25 метрів зайняв 15-е місце.

Ленур Теміров
  • Відмінно почав шлях до медалі український борець Ленур Теміров. 31-річний уродженець Узбекистану в 1/8 фіналу здолав Ельмурата Тасмурадова (Узбекистан), а в 1/4 фіналу – вірменина Армен Мелікян.

• Теміров поступився в півфіналі японцеві Кенічіро Фуміто.

Олександр Звєрєв
  • У фіналі тенісного турніру німець Олександр Звєрєв переміг представника ОКР Карена Хачанова (6: 3, 6: 1).

• Українська важкоатлетка Ірина Деха несподівано не змогла виконати жодної спроби в ривку і втратила цілком ймовірну медаль Олімпіади

Ірина Деха
  • Скандал з білоруською спортсменкою Христиною Тімановскій. Легкоатлетка заявила, що її намагаються насильно вивести назад на батьківщину.

Нагадаємо, що у наших спортсменів вже п'ять бронзових нагород і одна срібна. На третю сходинку п'єдесталу пошани сходили Дарина Білодід в дзюдо, Ігор Рейзлин в чоловічій шпазі, дует стрільців Олена Костевич і Олег Омельчук, плавець Михайло Романчук, а також Еліна Світоліна в тенісі.