Український боксер вийшов до півфіналу Олімпіади-2020 і гарантував собі медаль

32,6 т.

Український боксер Олександр Хижняк вийшов до півфіналу Олімпійських ігор 2020 року в японському Токіо. Наш співвітчизник, таким способом, гарантував собі медаль змагань.

Хижняк виступає у середній ваговій категорії, де вважається головним фаворитом. В 1/4 фіналу 25-річний полтавчанин побив домініканця Седено Мартінеса.

Олександр Хижняк на Олімпіаді в Токіо.
Хижняк переміг у чвертьфіналі Олімпіади-2020.
Хижняк гарантував собі медаль Олімпіади-2020.

Олександр домінував із першого раунду, активно діючи джебом. Цей удар став проблемою для Мартінеса, який раз у раз його пропускав. Перші три раунди Хижняк залишив за собою, а ось у четвертій трихвилинці два судді віддали перевагу його супернику.

Олександр Хижняк святкує перемогу.
Результат бою Хижняк – Мартінес.

Однак в останньому раунді українець не залишив жодного шансу опоненту та виграв бій – 4:1. Хижняк вийшов до півфіналу та гарантував собі щонайменше бронзову нагороду.

За місце у вирішальному бою Олександр битиметься з Еуміром Марсіалем із Філіппін. Поєдинок відбудеться у четвер, 5 серпня.

Календар Олімпіади-2020.
Розклад Олімпіади-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у неділю, 1 серпня, Україна завоювала шосту медаль на Олімпіаді-2020 на Токіо. Перше "срібло" країні приніс плавець Михайло Романчук, який став другим у запливі на 1500 метрів.