Українка виграла мале "золото" чемпіонату Європи з важкої атлетики

12,7 т.
Ірина Деха

Українка Ірина Деха виграла малу золоту медаль у ривку на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який з 2 по 8 квітня проходить у Спліті (Хорватія).

20-річна харків'янка підняла штангу вагою у 120 кг, випередивши найближчих конкуренток: Ліду Валентин з Іспанії (115 кг) і Марію Вострикову з Росії (113 кг).

На жаль повноцінну медаль нашій спортсменці завоювати не вдалося, оскільки у поштовху Ірина не змогла взяти заявлену вагу 140 кг, проваливши всі три спроби.

У загальному заліку багатоборства Деха залишилася без підсумкового місця. Чемпіонкою Європи у цьому виді змагань стала Валентин (252 кг), срібна медаль дісталася Востріковій (238), а "бронза" вирушила у Вірменію до Соні (227).

Читайте: Українка зробила золотий дубль на етапі Світової серії із синхронного плавання

Нагадаємо, що раніше 21-річна українка завоювала "срібло" чемпіонату Європи з важкої атлетики.