Українка втретє у кар'єрі виграла чемпіонат світу з фехтування

28,4 т.
Ольга Харлан

Харлан у фіналі ЧС

Українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан виграла чемпіонат світу, який у ці дні проходить у німецькому Лейпцигу. У фіналі Мундіалю 26-річна уродженка Миколаєва здобула розгромну перемогу над суперницею з Тунісу - 15:5.

Весь поєдинок пройшов з тотальним домінуванням українки, яка втретє у кар'єрі стала переможницею світової першості.

Читайте: У збірної України напередодні чемпіонату Європи виникли проблеми зі складом

Раніше Харлан двічі вигравала "золото" чемпіонатів світу в індивідуальній шаблі й двічі перемагала в командних змаганнях.

Більшу частину стартів у цьому році Ольга пропустила через операцію на плечі, яку вона перенесла в жовтні 2016-го, і випала з тренувального процесу на три місяці.

Президент України гідно оцінив успіх нашої співвітчизниці, залишивши вітальне послання на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що раніше збірна України стала віце-чемпіоном світу з синхронного плавання.