Кримчанин добув для України першу медаль чемпіонату світу з плавання

18,4 т.
Андрій Говоров

Українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з плавання, який проходить у Будапешті. Перший комплект нагород для нашої країни в столиці Угорщини був здобутий у 50-метрівці батерфляєм.

25-річний уродженець Севастополя поступився переможцю запливу британцеві Бенджаміну Прауду лише 0,09 секунди. Вклинившись між англійцем і українцем "срібло" здобув представник Бразилії Ніколас Сантос.

Читайте: Збірна України стала віце-чемпіоном світу з синхронного плавання

Ще один українець Андрій Хлопцов, який виступав у фіналі, показав лише сьомий результат.

Варто відзначити, що це перша медаль збірної України в плаванні на чемпіонатах світу за останні 10 років. Останній раз у 2007 році Олег Лісогор приносив нашій країні "золото" світової першості на дистанції 50 метрів брасом.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що 13-річний хлопчик, який втратив під Донецьком руку і ноги, виграв чемпіонат із плавання.