Українські шаблістки феєрично виграли Європейські ігри

23,5 т.

Українські шаблістки Ольга Харлан, Олена Кравацька та Аліна Комащук в напруженому фіналі завоювали золоті медалі Європейських ігор в Баку . У вирішальному поєдинку наші спортсменки обіграли італійок з рахунком 45:43. По ходу всієї зустрічі наші дівчата поступалися суперницям, проте тримали опоненток на відстані не більше трьох очок. Вирішальною стала остання сутичка, в якій лідеру нашої команди Ользі Харлан протистояла Софія Чіаралья.

Читайте: Медальний залік Європейських ігор в Баку: онлайн таблиця

Перед заключною дуеллю рахунок був 40:36 на користь італійок. Уродженка Миколаєва щосили намагалася переламати хід зустрічі і, врешті-решт, вирвала для України восьме "золото" на турнірі, перемігши суперницю 9: 3. Таким чином, краща шаблістка планети взяла реванш за невдалий виступ в особистій першості.

Читайте: Чемпіон світу та Європи Олег Верняєв: як прославляти Україну, якщо жити нема за що ?!

Нагадаємо, у півфіналі українські шаблісти "закололи" росіянок , а до того розгромили господарок турніру з Азербайджану (45:24). Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що Україна завоювала шість медалей в Баку . Враховуючи сьогоднішній успіх шаблісток, а також дві "бронзи" в дзюдо і "срібло" з боксу , в активі нашої команди на Європейських іграх вже 45 нагород: 8 золотих, 14 срібних і 23 бронзові медалі.