Краща фехтувальниця України підірвала зал неймовірними емоціями після перемоги на чемпіонаті світу: відеофакт

24,8 т.
Ольга Харлан

Прославлена українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан стала справжньою героїнею фіналу чемпіонату світу, який у ці дні проходить у німецькому Лейпцигу. Наша співвітчизниця після перемоги над суперницею із Тунісу, не стримуючись вихлестнула всі емоції, чим моментально завоювала симпатії численних уболівальників.

Спершу 26-річна уродженка Миколаєва почала кричати в зал, а потім розплакалась. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися на це зворушливе відео.

Читайте: Зі сльозами на очах: легендарний Тотті завершив кар'єру в "Ромі" - опубліковано емоційне відео

Раніше Харлан двічі вигравала "золото" чемпіонатів світу в індивідуальній шаблі й двічі перемагала в командних змаганнях.

Більшу частину стартів у цьому році Ольга пропустила через операцію на плечі, яку вона перенесла в жовтні 2016-го, і випала з тренувального процесу на три місяці.