Українець Яремчук забив гол "Спартаку" і залишив Москву без Ліги чемпіонів

119,1 т.
Спартак Бенфіка

Московський "Спартак" у матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів поступився португальській "Бенфіці" 0:2 і вилетів із турніру. Другий гол забив Роман Яремчук.

Футболіст збірної України вийшов на заміну на 65-й хвилині, дебютувавши за "Бенфіку". На 92-й хвилині після потужного удару українця м'яч рикошетом від захисника Самюеля Жиго влетів у сітку воріт.

Роман Яремчук

У ході матчу-відповіді підопічні Руя Віторії не створили жодного моменту. Після першого тайму лише неточність гравців "Бенфіки" не дозволяла рахунку бути 3:0 або 4:0. Москвичі весь час оборонялися, не створивши абсолютно нічого в нападі.

Московська команда нічого не змогла зробити в атаці

Після перерви "Спартак", провівши кiлька атак, знову притиснувся до воріт і зрештою пропустив. Гол забив Жоау Маріо.

Спартак не створив жодного моменту

Таким чином у новому сезоні Ліги чемпіонів Росія буде представлена лише чемпіоном країни – "Зенітом" з Санкт-Петербурга.

Спартак вилетів із ЛЧ

Нагадаємо, що в раунд плей-оф Ліги чемпіонів пробився і донецький "Шахтар". Гірники за сумою двох матчів пройшли бельгійський "Генк" і за путівку в груповий етап посперечаються з "Монако".

Роман Яремчук перейшов в Бенфіку

Як повідомляв OBOZREVATEL, Яремчук перейшов із бельгійського "Гента" в "Бенфіку" 31 липня. Договір 25-річного львів'янина з бронзовим призером чемпіонату Португалії розрахований до 2026 року.