Українець виграв "золото" Олімпіади: відео перших емоцій спортсмена після перемоги

31,8 т.
Олександр Абраменко

Український фрістайліст Олександр Абраменко, який завоював "золото" на Олімпіаді-2018, до стрибка останнього суперника не знав, на якому місці він фінішує. Лише після того, як китайський стрибун отримав оцінку нижчу, ніж українець, стало ясно що у нас золота медаль.

Коли судді оголосили свої оцінки 29-річний миколаївець не зміг стримати емоцій. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися на ці яскраві моменти.

Читайте: Результат усупереч: журналіст вказав на нюанс в українському "золоті" на Олімпіаді

Після перемоги Саша зізнався, що дужу ризикував с фінальним виступом.

Нагадаємо, що в позаминулому році Абраменко став першим в історії українським фрістайлістом, який виграв малий Кришталевий глобус Кубка світу в лижній акробатиці.