Російські хокеїсти дивом уникли ганьби у фіналі Олімпіади-2018

261,0 т.

Олімпійські атлети з Росії добули "золото" Ігор-2018 у Пхенчхані у хокейному турнірі. Команда Олега Знарка в неймовірному фіналі зуміли лише в овертаймі домогтися перемоги над Німеччиною - 4:3.

Росіяни вважалися очевидним фаворитом зустрічі, проте зіткнулися з неймовірними труднощами. "Триколірні", яких активно підтримували вболівальники, довго не могли нічого зробити з суперником. Німці запропонували супернику в'язкий хокей. Лише за півсекунди до першої перерви Войнов вивів свою команду вперед.

Читайте: Де дивитися церемонію закриття Олімпіади-2018: розклад трансляцій

Друга 20-хвилинка розпочалася за невеликої переваги росіян. Тим більш несподіваною була шайба Шюца, який в середині періоду змусив грубо помилитися Кошечкіна. Після цього на майданчику зав'язалася рівна боротьба, а після другої перерви росіяни відверто попливли. Німеччина дуже впевнено пов'язувала суперника по руках і ногах.

Читайте: Помилка дня: організатори Олімпіади жорстко осоромилися під час нагородження

Але за 6 хвилин до сирени Микита Гусєв знайшов мертву зону для воротаря німців і зробив рахунок 2:1. Однак вже через 10 секунд рахунок став рівним. Ще через три хвилини Німеччина опинилася за крок від "золота". Йонас Мюллер блискуче розправився із захисником і направив шайбу в дальній кут.

За 2 хвилини і 11 секунд росіяни залишилися в меншості. У грі чотири на п'ять Олег Знарок пішов на ризик, знявши воротаря. За 55 секунд Капризов в неймовірному стилі перевів гру в овертайм, в середині якого Гусєв приніс своїй команді "золото".

Таким чином, росіяни вперше в історії стали олімпійськими чемпіонами.

Олімпійські ігри-2018

Хокей. Фінал

Олімпійські атлети з Росії - Німеччина - 4:3ОТ (1:0, 0:1, 2:2, 1:0)

Голи: 1:0 - Войнов (Гусєв, Капризів) - 19:59, 1:1 - Шюц (Мацек, Хагер) - 29:32, 2:1 - Гусєв (Капризів) - 53:21, 2:2 - Кагун (Мауер, Ехліз) - 53:31, 2:3 - Мюллер (Ехліз, Хёрдлер) - 56:44, 3:3 – Гусєв (Зуб, Капризов) – 59:04 мен., 4:3 – Капризов – 69:41

Як повідомляв "Обозреватель", Міжнародний олімпійський комітет залишив Росію без прапора на церемонії закриття Олімпіади-2018.