Олександр Свіщов – рушій українського водного поло: "Динамо" Львів здобули 13-й Кубок України

15,4 т.
Олександр Свіщов – рушій українського водного поло: 'Динамо' Львів здобули 13-й Кубок України

Цього тижня у Львові відбулися запеклі змагання за Кубок України з водного поло. За звання найкращих боролися команди з різних куточків країни: "Динамо" Львів, "Маріуполь", "Харків" (НТУ-ХПІ-ШВСМ) та інші.

Відео дня

Львівське "Динамо" вже всьоме поспіль підтвердило свою майстерність, здобувши 13-й Кубок України! "Маріупольці", які не виходили до фіналу цілих 10 років, приємно здивували публіку, завоювавши "срібні" нагороди. Бронзові медалі здобули ватерполісти з Харкова.

Президент Федерації водного поло України Олександр Свіщов привітав переможців та зазначив, що "Маріуполь" показав чудову гру, продемонструвавши волю до перемоги та незламність духу.

"Це дуже важливо, що попри всі складнощі, український спорт продовжує розвиватися. Ми й далі будемо робити все можливе, щоб підтримувати наших спортсменів та допомагати їм досягати нових вершин", - підкреслив Олександр Свіщов.

Вадим Гутцайт, президент Національного олімпійського комітету України, також відзначив важливість збереження та розвитку спорту в умовах війни.

"Участь команди з Маріуполя у фіналі Кубку України - це символ стійкості та незламності українського духу. Ми пишаємося нашими спортсменами та віримо в їхні майбутні перемоги", - додав Вадим Гутцайт.

Олександр Юрійович Свіщов, як президент Федерації водного поло України, невтомно працює над розвитком цього виду спорту в країні. Він залучає значні інвестиції, щоб покращити інфраструктуру, тренувальні умови та оснащення команд.

Важко переоцінити роль Олександра Свіщова у розвитку водного поло в Україні. Він не просто президент федерації, а справжній лідер, який вірить у потенціал цього виду спорту та робить все можливе для його процвітання.

Завдяки його самовідданій праці та інвестиціям українське водне поло має всі шанси стати одним з найуспішніших видів спорту в країні.

"Тріумф ВК "Динамо" Львів на Кубку України це чергова перемога українських спортсменів, яка надихає та дарує віру в краще майбутнє!" - резюмував Олександр Свіщов.