Збірна Росії з хокею в незвичайній формі з СРСР незвичайно програла Кубок першого каналу

49,8 т.
Збірна Росії у формі СРСР

Збірна Росії з хокею у заключній грі етапу Євротура у Москві поступилася в овертаймі Фінляндії (2:3) та посіла 2-е місце на Кубку Першого каналу. Росія провела на один матч більше, ніж решта учасників, тому переможець визначався незвичайним способом: не за очками, а за відсотком перемог.

Фінляндія виграла всі три поєдинки, набравши 100 відсотків очок. Росія провела чотири зустрічі, теж виграла три, але за рахунок поразки в останньому матчі поступилася перемогою фінам. У турнірі з цього сезону за перемогу нараховували 2 очки.

У вирішальному моменті в овертаймі фінський хокеїст прорвався до російських воріт. Войнов у стрибку вибив у нього шайбу, але арбітри вважали, що було порушення правил, яке тягне на буліт. Це означало автоматичний гол.

У всіх поєдинках турніру збірна Росії грала не у своїй звичайній формі, а в екіпіруванні команди СРСР різних років.

Збірна Росії з хокею
Російські хокеїсти у формі СРСР

На лід проти суомі підопічні Олексія Жамнова вийшли у формі, в якій збірна СРСР грала у 60-х – у ній перемагали в Інсбруку-64 та Греноблі-68.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у червні цього року збірна Олімпійського комітету Росії (ОКР) несподівано програла Канаді у чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею, що проходив у латвійській Ризі.