Збірна Росії програла Канаді в фіналі ЮЧС із хокею. Відео

8,4 т.
Канада - Росія ЮЧС 2021

Збірна Росії з рахунком 3:5 програла Канаді в фіналі юнацького чемпіонату світу з хокею (до 18 років), який пройшов у США.

Найкращий бомбардир турніру Матвій Мічков (12 голів) вивів команду РФ вперед на шостій хвилині поєдинку, увійшовши в зону і здійснивши кидок повз голкіпера.

Останні п'ять хвилин першого періоду були насичені подіями. Спочатку лідер північноамериканців Коннор Бедард не реалізував буліт, але майже відразу ж виправився, влучивши у верхній кут воріт росіян ударом зі слабкою руки.

Незабаром Мічков віддав на Дмитра Бучельнікова, який знову вивів збірну РФ вперед, проте наприкінці двадцятихвилинки канадці знову відігралися – 2:2.

Другий період склався вдало для північноамериканської команди, якій вдалося забити дві шайби і забезпечити комфортну перевагу перед вирішальним відрізком матчу. У ньому росіяни скоротили відставання в рахунку до мінімуму, але пропустили гол у порожні ворота, знявши голкіпера на останніх хвилинах.

Канада завоювала цей титул вчетверте в історії, а Росія програла в другому фіналі поспіль. У 2019-му збірна РФ поступилася Швеції в овертаймі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті Юнацького чемпіонату світу вже чинні чемпіони з рахунком 12:1 розгромили переможців 2019 року.