Канада розгромила чинних чемпіонів юнацького ЧС із хокею, закинувши 12 шайб

10,8 т.
Гравці збірної Канади святкують шайбу

Збірна Канади з хокею з рахунком 12:1 розгромила Швецію на старті чемпіонату світу до 18 років, який зараз проходить у США.

Північноамериканська команда вважалася фаворитом протистояння, але ніхто не очікував, що її поєдинок проти чинних переможців турніру закінчиться з таким результатом.

Канадці відкрили рахунок на шостій хвилині першого періоду, граючи в більшості, після чого їхні суперники просто посипалися. Шведи часто помилялися, втрачали рівновагу та шайбу на рівному місці. Чинні чемпіони дозволили опонентам відзначитися по чотири рази в кожному з трьох періодів, а свій єдиний гол у поєдинку забили в середині третьої двадцятихвилинки за рахунку 0:10.

У Twitter інформагентства TSN з'явилося відео одної з шайб, пропущених Швецією після серії рикошетів.

В іншому матчі цієї групи Білорусь розгромила Швейцарію з рахунком 7:1. Тепер ситуація в турнірній таблиці має такий вигляд:

1. Канада 3 очка, 1 матч

2. Білорусь 3 очка, 2 матчі

3. Швейцарія 3 очка, 2 матчі

4. Швеція 3 очка, 2 матчі

5. Латвія 0 очок, 1 матч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, переможцем молодіжного чемпіонату світу з хокею, який пройшов на початку 2021 року в Канаді, стала збірна США.