У Росії на хокеї глядачі влаштували бійку з арбітрами. Відео

1,5 т.
Бійка на хокеї

У Москві глядачі хокейного матчу за участю дитячих команд 2009 року народження "Русь" і "Витязь" побили суддів.

Нападниками виявилися воротар команди НМХЛ "Росош", вихованець дитячої школи "Русь" Єгор Вельмакін і його батько Вадим Вельмакін, повідомляє "СЕ". Після першого періоду хулігани підійшли до арбітрів Ігоря Прусова і Івана Єрмолаєва і завдали їм кілька ударів в голову.

Після цього на лаві штрафників, де відпочивали арбітри, зав'язалася бійка, до якої приєдналися ще кілька осiб, якi знаходилися на трибунах.

Через бійку матч команд за право залишитися в групі А ( "Витязь") або пробитися в неї з групи В ( "Русь") був перерваний за рахунку 2:0 на користь "Витязя".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше хокеїсти челябінського "Трактора" і "Нафтовика" в півфінальному матчі юніорських хокейної ліги влаштували масову бійку, в яку були залучені і арбітри.