У півфіналі чемпіонату світу з хокею сталася грандіозна сенсація

245,9 т.
США Німеччина

Збірна США у драматичному овертаймі сенсаційно програла команді Німеччини та не змогла вийти у фінал чемпіонату світу з хокею. Поєдинок у фінському Тампере завершився з рахунком 4:3.

Американці як абсолютні фаворити матчу відразу захопили ініціативу, повністю домінуючи на льоду. Підопічні Девіда Куїнна за перші 4 хвилини закинули дві шайби.

Проте піти на перерву із такою перевагою збірна США не змогла. Тіффельс та Шубер двічі вразили ворота Десміта (2:2).

На 9-й хвилині другого періоду Штати вийшли вперед. Переможний для них рахунок тримався до кінця гри, коли за півтори хвилини до фінальної сирени Небельс перевів зустріч в овертайм (3:3).

Золоту шайбу на 8-й хвилині закинув Тіффельс, залишивши дворазових чемпіонів світу без третього титулу.

Для німецьких хокеїстів фінал на ЧС-2023 став першим фіналом із 1953 року. Тоді збірна ФРН посіла друге місце. Чемпіоном світу Німеччина ніколи не ставала.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше у фінал пробилася Канада, обігравши збірну Латвії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!