В історичному матчі визначився перший фіналіст чемпіонату світу з хокею

103,3 т.

Збірна Латвії з хокею у 1/2 фіналу чемпіонату світу поступилася команді Канади. Поєдинок у фінському Тампере завершився з рахунком 4:2.

Для латвійців, які вперше в історії пробилися до цієї стадії турніру, гра починалася вдало. Підопічні Харійса Вітоліньша, яких підганяли власні вболівальники, вже на 8-й хвилині відкрили рахунок.

Канада у другому періоді зрівняла рахунок, а у третьому змогла переламати матч. На 48-й секунді Джек Квін закинув неймовірну шайбу практично з нульового кута.

А на 9 хвилині 18-річний вундеркінд Адам Фантіллі реалізував сольний прохід.

Розгублені латвійці за час, що залишився, так і не змогли перевести гру в овертайм. На останніх секундах канадці закинули 4-ту шайбу у порожні ворота, коли латвійська збірна зняла воротаря.

О 18:20 за київським часом стартував другий півфінал США – Німеччина.

Зазначимо, що тиждень тому головний пропагандистський телеканал Росії "Матч ТВ" припинив показ матчів Латвії на ЧС із хокею, виключивши як прямі трансляції, так і повтори.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!