Швейцарські й російські хокеїсти побилися, а суддю поклали на лід. Відео

161,8 т.

Кумедний епізод стався у прем'єрному матчі хокейного турніру Олімпіади-2022 між чоловічими командами Швейцарії та ОКР. Один із суддів поєдинку постраждав від швейцарського гравця, опинившись на льоду. У грі ж російські хокеїсти взяли гору (1:0) за рахунок автогола наприкінці першого періоду.

Під час боротьби за шайбу між швейцарським капітаном Рафаелем Діасом та форвардом Станіславом Галієвим під гарячу руку хокеїстам потрапив один із двох головних арбітрів зустрічі – білорус Максим Сидоренко.

Інцидент із суддею.

Служитель Феміди не зміг ухилитися від габаритного захисника і виявився притиснутим до борту. А після цього Діас ще й зачепив рефері ключкою – після ефектної підніжки той опинився на льоду.

У цьому ж поєдинку в середині другого періоду відбулася і масова бійка хокеїстів. У результаті арбітри вилучили по два гравці у кожного з суперників. А всього росіяни заробили 14 хвилин штрафу, швейцарці – 10. Дивіться момент з'ясування стосунків.

У другому матчі середи у групі В зустрічаються збірні Чехії та Данії. Дізнайтеся, де дивитися хокей на Олімпіаді-2022: календар, розклад, таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, хокеїстка вдарила суддю ключкою по обличчю у матчі Олімпіади-2022.

Раніше у хокейному матчі Канада – ОКР у жінок на Олімпіаді-2022 трапилося небачене.