Хокеїстка вдарила суддю ключкою по обличчю у матчі Олімпіади-2022. Відео

51,2 т.
Аманда Кессел вдарила Сіанну Ліфферс

Хокеїстка збірної США Аманда Кессел у матчі турніру Олімпіади-2022 серйозно травмувала суддю Сіанну Ліфферс. Інцидент трапився у 2-му періоді.

За 4 хвилини до кінця другого відрізка 30-річна нападниця проїжджала повз рефері й ненавмисне зачепила її ключкою по обличчю. Удар розбив до крові губу Ліфферс, через що матч був перервано на 6 хвилин. Постраждалій наклали пластир на рану, після чого вона повернулася на лід.

Зустріч завершилася з рахунком 2:4 на користь команди з Канади.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вкрай незвичайним вийшов початок матчу жіночого хокейного турніру Олімпіади-2022 між збірними Канади та ОКР.

"Кленові" відмовилися виходити на лід, доки не отримають інформацію про здоров'я суперниць.

Повідомлення про затримку матчу.

У результаті зустріч розпочалася із запізненням на годину, але суперниці змушені були грати у захисних медичних масках.

Канадки у Пекіні.

Однак скасовувати поєдинок або переносити його на інший час уже не стали. Стартове вкидання шайби сталося о 7:15. Вже за три хвилини гри канадки відзначилися двома голами та повели у рахунку 2:0.

Канадські хокеїстки.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що поєдинок 1-го туру групового етапу жіночого хокейного турніру на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні між Фінляндією та США ознаменувався несподіваною розв'язкою. Судді не побачили гол під час матчу, і їм довелося відновити завершений поєдинок.

Нагадаємо, що 9 лютого відбудеться матч ОКР – Швейцарія. Вже було опубліковано розклад трансляцій.