Російський хокеїст спиною наосліп закинув неймовірну шайбу у КХЛ

11,2 т.
Артем Галімов

Російський нападник "Ак Барса" Артем Галімов відзначився фантастичним ударом в матчі Континентальної хокейної ліги (КХЛ) проти "Куньлунь".

21-річний гравець казанцев за 31 секунду до кінця першого періоду закинув шайбу наосліп, коли ворота знаходилися у нього за спиною.

Після забігу до воріт Джерермі Сміта Галімов не зміг кинути через пресинг захисника. Разом з суперником він проїхався уздовж п'ятачка і в останній момент ледь помітним рухом відправив снаряд чітко в ціль.

У коментарях в Twitter цю шайбу назвали "голом року".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в матчі хокейної ліги Угорщини між "Уйбудой" і "Фехервара Тітанок" (4:3 ОТ) трапився незвичайний курйоз.

Захисник господарів Марко Чоллак відкрив рахунок в першому періоді поєдинку Ерсте ліги, забивши свою дебютну шайбу в чемпіонаті. Він не зумів стримати емоції і на радощах врізався в захисне скло, в результаті чого воно розбилося, а сам гравець вилетів за межі майданчика.