Російська зірка НХЛ Овечкін вдарив суперника ключкою між ніг під час матчу. Відео

Олександр Овечкін (по центру)

Зірковий російський хокеїст "Вашингтон Кепіталз" Олександр Овечкін вдарив гравця "Бостон Брюінс" Трента Фредеріка ключкою між ніг у матчі регулярного сезону НХЛ, який закінчився перемогою столичної команди з рахунком 2:1.

23-річний американець кілька разів провокував спортсмена з РФ, перш ніж той не витримав і зірвався. В одному з епізодів Фредерік зчепився з Овечкіним, скинув рукавички і вже був готовий до бійки, але росіянин не підтримав його бажання.

Через деякий час Трент знову вступив у боротьбу з Олександром і двічі вдарив його по руці. Хокеїст з РФ не витримав і помстився американцеві. Обидва гравці були змушені тимчасово залишити майданчик, оскільки заробили по дві хвилини штрафу.

Основний час матчу закінчився внічию 1:1, в овертаймі командам забити не вдалося, а в серії булітів "Вашингтон" виявився сильнішим. "Кепіталз" лідирують у Східному дивізіоні з 13 перемогами в 22 поєдинках, а "Брюінс" йдуть третіми з 12 перемогами у 20 зустрічах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Овечкіна і трьох інших росіян зі столичної команди усунули від матчів НХЛ.