Російська збірна з хокею програла на Олімпіаді-2022, пропустивши двічі за 34 секунди. Відео

4 хвилини
212,6 т.
Російська збірна програла Чехії

Збірна Олімпійського комітету Росії з хокею програла команді Чехії. Поєдинок 3-го туру на Олімпіаді-2022 у Пекіні завершився в овертаймі з рахунком 5:6.

За зустріч хокеїсти з Чехії закинули шість шайб, з них чотири були закинуті у більшості. У першому періоді чисельною перевагою скористувався захисник Томаш Кундратек.

Чехія святкувала перемогу

У другому періоді чеська збірна заробила п'ять хвилин більшості, коли судді вилучили Дмитра Воронкова. Після цього Чехiя забила двічі за 34 секунди завдяки зусиллям Давида Крейчі та Міхала Шпачека.

Лібор Шулак забив переможний гол

Наприкінці третього періоду росіяни після голу Чибісова вийшли вперед, але майже відразу ж Томаш Гіга відновив рівновагу, перевівши гру в овертайм.

Російський голкіпер 6 разів виймав зі своїх воріт шайбу

Додатково перемогу чеської збірної приніс Лібор Шулак. 27-річний захисник відзначився влучним ударом.

ОКР – Чехія – 5:6 (1:1, 1:2, 3:2, 0:1)

12 лютого, 16.10, "National Indoor Stadium"

5:6 – 65 Шулак (Крейчі)

Воротарі : Федотов 35/41 – Грубець 24/29.

Матч Чехія - Росія ознаменувався великою кількістю вилучень

Це результат не вплинув на турнірну таблицю. Незважаючи на поразку, підопічні Олексія Жамнова набрали 7 очок, посіли перше підсумкове місце та вийшли до чвертьфіналу. Чехія залишилася на третьому місці.

Турнірна таблиця у групі В
Чехи святкували перемогу

Як повідомляв OBOZREVATEL, незвичайний епізод стався під час матчу олімпійського хокейного турніру між чоловічими збірними Швеції та Латвії 10 лютого. Один зі скандинавів зіграв як справжній футболіст.

Шведи перемогли латвійців.

Ще один кумедний момент стався у прем'єрному матчі хокейного турніру Олімпіади-2022 між чоловічими командами Швейцарії та ОКР.

Суддя постраждав від хокеїста.

Один із суддів поєдинку постраждав від швейцарського гравця, опинившись на льоду. У грі ж російські хокеїсти взяли гору (1:0) за рахунок автогола наприкінці першого періоду.

Також вкрай дивним вийшов початок матчу жіночого хокейного турніру Олімпіади-2022 між збірними Канади та ОКР.

"Кленові" відмовилися виходити на лід, доки не отримають інформацію про здоров'я суперниць.

Повідомлення про затримку матчу.

У результаті зустріч розпочалася із запізненням на годину, але суперниці змушені були грати у захисних медичних масках.

Канадки у Пекіні.

Однак скасовувати поєдинок або переносити його на інший час уже не стали. Стартове вкидання шайби сталося о 7:15. Вже за три хвилини гри канадки відзначилися двома голами та повели у рахунку 2:0.