Влучило у дівчинку: матч НХЛ був перерваний через небезпечну подію

13,7 т.

Драматичний момент пережили гравці і глядачі на стадіоні "Літтл Сізарс-арена" в американському Детройті під час матчу регулярного чемпіонату Національної Хокейної Ліги між місцевими "Ред Вінгз" і канадським клубом "Калгарі Флеймз".

На початку третього періоду гра була перервана через влучання шайби в юну вболівальницю, що прийшла на стадіон разом із батьками.

Юна фанатка "Детройта" залишилася неушкодженою

Лише після того, як дівчинці було надано медичну допомогу, хокеїсти обох команд підбадьорили її постукуванням ключок об лід і продовжили матч, який завершився перемогою "Калгарі" — 5:3.

Читайте: Американській зірці фільмів для дорослих розірвало груди під час матчу НХЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, рішенням суду грецький футбольний уболівальник отримає 90 тисяч євро компенсації за серйозну травму, отриману ним під час футбольного матчу в Афінах.

Ахіллеас Драгунісу, перебуваючи на футбольному матчі між "Олімпіакосом" і "Панатінаїкосом" в Афінах, був поранений пострілом з ракетниці. Освітлювальна ракета розбила вболівальнику окуляри, і осколки вп'ялися йому в обличчя. Незважаючи на низку хірургічних операцій, Драгуніс втратив зір в одному оці.