На чемпіонаті світу з хокею сталася грандіозна сенсація

53,6 т.
Канада Латвія

Збірна Канади з хокею з шайбою зазнала шокуюючої поразки від Латвії на чемпіонаті світу 2021 року. "Клинові листя" в першому матчі турніру поступилися господарям льоду – 0:2.

Латиші повели в рахунку за дві секунди до кінця першого періоду, коли ворота родоначальників хокею вразив форвард ризького "Динамо" Мікс Індрашіс. В цей момент Канада перебувала в меншості. Закріпив успіх прибалтів ще один представник динамівців Оскарс Батна в середині другого періоду.

Канадці намагалися врятувати гру, але їм це не вдалося. Північноамериканці за 60 хвилин гри завдали по воротах суперника 27 кидків.

Канада – Латвія – 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Голи: Мікс Індрашіс – 1 (бол., Роналдс Кеніньш, Фрейбергс), 19:58 – 0:1. Батна – 1 (Роналдс Кеніньш), 28:39 – 0:2.

Латиші святкують перемогу.

Для Латвії ця перемога стала першою в історії чемпіонатів світу та Олімпійських ігор над "клиновими листям", а Канада програла всуху вперше з 2017 року, коли їх кривдниками виступили росіяни на Кубку Першого каналу.

Канада вперше за чотири роки програла всуху.

Лідерство в групі В після першого ігрового дня захопили Німеччина і господарі турніру. В їх активі по три очки.

Турнірна таблиця групи В.

Уже 22 травня Латвія зіграє з Казахстаном, а на наступний день відбудеться дербі канадців з американцями.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Олімпійського комітету Росії обіграла Чехію, закинувши переможну шайбу за 19 секунд до кінця гри.