Матч жіночого хокейного турніру на ОІ-2022 довелося відновити після закінчення. Відео нестандартної ситуації

8,1 т.
Шайбу Сусанну Тапані спершу не зарахували

Поєдинок 1-го туру групового етапу жіночого хокейного турніру на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні між Фінляндією та США ознаменувався несподіваною розв'язкою. Судді не побачили гол під час матчу, і їм довелося відновити завершений поєдинок.

Рефері не побачили гол

На 58-й хвилині Сусанна Тапані кидала по воротах американки Медді Руні. Шайба від штанги влетіла у ворота, але від відеокамери вилетіла у поле. Рефері не встигли зафіксувати взяття воріт та зустріч продовжилася.

Сусанна Тапані

Після фінальної сирени збірна США висипала на кригу святкувати перемогу, але рефері попросили їх повернутися назад.

Матч довелося відновити

Після перегляду відеоповтору було ухвалено рішення гол зарахувати та продовжити гру. Команди зіграли ще понад дві хвилини, водночас рахунок більше не змінився – 2:5 на користь "зоряно-смугастих".

Нагадаємо, що офіційна церемонія відкриття Ігор відбудеться 4 лютого. Вже з'явився розклад трансляцій. Чоловічий хокейний турнір розпочнеться 9 лютого.

Трансляція церемонії відкриття розпочнеться о 14:00.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Канади з хокею з розгрому розпочала жіночий турнір Олімпіади.​