"Го*ноїди, жуйте!", – хокеїст ОКР про російських уболівальників, які критикували збірну на Олімпіаді-2022

25,3 т.
Антон Слєпишев емоційно відреагував на поразку

Форвард збірної Олімпійського комітету Росії (ОКР) з хокею Антон Слєпишев емоційно відреагував на поразку у фіналі Олімпійських ігор-2022. 27-річний уродженець Пензи у грубій формі відповів критикам російської команди.

Слєпишев заявив, що подякувати хоче лише тим, хто вірив у них по-справжньому.

"Всі гов*оїди, хейтери, оцінювачі, всі, хто нас критикував весь турнір і чекали, ще до фіналу нашої осічки, більшість російських ЗМІ – це ваш хліб! Жуйте! Не вдавiться!" – написав Слєпишев у себе в Instagram.

Антон Слєпишев образив уболівальників

Рахунок у матчі було відкрито вже на 8-й хвилині, коли Михайло Григоренко кидком з правого п'ята реалізував більшість, замкнувши передачі Микити Гусєва та Микити Нестерова. Шайба влучила у дальній кут, пролетівши над щитком голкіпера.

На 5 хвилині другого періоду захисник борної Фінляндії Вілле Покка відновив рівновагу.

Переможну шайбу суомі забили на 31-й секунді третього періоду. Після грубої помилки російського голкіпера відзначився Ханнес Бьорнінен. Передачі на свій рахунок записали Марко Анттіли та Атте Охтамаа.

Фінляндія була сильнішою за Росію

Для росіян це стало шостою поразкою в історії протистояння з командою Фінляндії. Загалом збірні перетиналися на Олімпійських іграх вісім разів.

Росіяни не виграли золото

На груповому етапі ОІ-2022 ОКР програла лише один матч – Чехам в овертаймі (5:6). Підопічні Олексія Жамнова вийшли у плей-оф з першого місця, де перемогли Данію (3:1) та Швецію (2:1, Б).

Збірна ОКР з хокею

Фінляндія дійшла до фіналу без поразок, вигравши у плей-оф у Швейцарії (5:1) та Словаччині (2:0).