"Донбас" обіграв "Сокіл" у серії булітів в центральному матчі УХЛ

'Донбас' - 'Сокіл'

"Донбас" здобув непросту виїзну перемогу над "Соколом" з рахунком 2:1 (після булітів) у центральному матчі туру Української хокейної ліги (УХЛ), який відбувся в понеділок, 1 березня.

Старт матчу залишився за столичними гравцями, які з перших хвилин заволоділи ініціативою та неодноразово турбували голкіпера донеччан Трифонова. Гості намагалися збити темп, взявши шайбу під контроль, але "Соколи" продовжили тиснути і ледь не відкрили рахунок наприкінці першого періоду зусиллями Рубана, який не реалізував вихід віч-на-віч.

Друга двадцятихвилинка вийшла досить рівною. Віцечемпіони УХЛ повернулися в гру і кілька разів могли забивати, але голкіпер столичних хокеїстів Дубровський піймав кураж і не дозволив шайбі опинитися у воротах. Киянам вдалося не тільки відстояти нічийний результат, а й вийти вперед після точного удару Лисенка від штанги.

У вирішальному відрізку зустрічі "Донбас" всіма силами пішов відігруватися і досить швидко зумів конвертувати свою перевагу в гол. Лялька реалізував більшість і перевів гру в овертайм.

Додатковий період пройшов із небезпечними моментами, але без шайб у воротах, тому переможець визначався в серії булітів. У ній точнішими виявилися лідери УХЛ, які реалізували два виходи віч-на-віч.

"Сокіл""Донбас" 1:2 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Лисенко (Смирнов), 36:15; 1:1 Лялька (Бірюков, Карамнов, більш.), 51:37; 1:2 Сигарьов – переможний буліт.

"Сокіл": Дубровський (Кубрицький); Олендаренко – Голубич, Бєлінський – Лисенко, Сисак – Платонов, Малєтін – Андрейків; Німенко – Смирнов – Міхнов, Рубан – Кузьменко – Морозов, Гильманов – Курбатов – Павленко, Гончаренко – Симчук – Ступак.

"Донбас": Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев – Колесніковс, Кожевников – Тунхузін, Кобелєв – Журавльов; Пересунько – Туркін (А) – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мілєхін – Карамнов – Костиков.

Таблиця УХЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Сокіл" у затятій боротьбі обіграв "Кременчук", який є чинним чемпіоном Ліги.