"Донбас" красиво обіграв киян у чемпіонаті України

5,3 т.
'Донбас' красиво обіграв киян у чемпіонаті України

ХК "Донбас" з упевненої перемоги стартував у новому сезоні чемпіонату України з хокею. У першому турі донеччани красиво обіграли столичний "Дженералз" - 4:0.

Окрилений підтримкою фанатів "Донбас" частіше погрожував воротам суперника, а гості з перших хвилин почали помітно нервувати, що виливалося в регулярні видалення. У першому періоді "Дженералз" отримали 10 хвилин штрафу, але відіграти їх без втрат не зуміли.

Читайте: Збірна Росії придумала вкрай "оригінальний" слоган англійською мовою для Кубка світу з хокею

На 5-й хвилині матчу першу в цій сезоні шайбу, реалізувавши більшість, закинув Сергій Бабинець. А в середині періоду голом в нерівних складах відзначився Віктор Захаров.

У другому періоді картина гри не змінилася. "Донбас" продовжував користуватися помилками суперника, володіючи ігровою і територіальною перевагою. У підсумку голи Володимира Чердака і Олега Шафаренка остаточно зняли всі питання про переможця.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що чемпіонат України позбувся чверті команд напередодні старту 25-го хокейного сезону.