Гонка Формули-1 була зупинена через серйозну аварію. Відео

6,4 т.
Валттері Боттас

В Італії Гран-прі Емілії-Романьї чемпіонату світу з автогонок у класі Формула-1 був зупинений на 34-му колі після серйозної аварії, яку влаштували пілот Mercedes Валттері Боттас і гонщик Williams Джордж Расселл.

23-річний британець намагався обігнати фіна за зовнішньому радіусу. Боттас почав зміщуватися, щоб не дати це зробити. Праві колеса боліда Рассела виїхали на мокру траву, машину моментально розвернуло і вона вдарила в бік авто Боттаса. Обидва транспортні засоби вилетіли у відбійник.

Це допомогло чинному чемпіону Льюїсу Гемілтону посісти друге місце. За кілька миттєвостей до аварії Расселла і Боттаса, діючий чемпіон світу вилетів у відбійник і дуже довго виїжджав з гравійної пастки.

Після рестарту Хемілтон з 8-го місця легко піднявся до 2-го. Перемогу здобув Макс Ферстаппен з Red Bull, який впевнено провів старт, завоювавши лідерство вже в першому повороті. Третім став Шарль Леклер (Ferrari).

Наступний Гран-прі пройде в Португалії (2 травня).

.

Результати гонки
Причини сходів
Положення в чемпіонаті: особистий залік
Положення в чемпіонаті: Кубок конструкторів

Як повідомляв OBOZREVATEL, перший етап нового сезону Формули-1, який пройшов в Бахрейні, виграв діючий чемпіон Льюїс Гемілтон.