З'явилося відео інциденту, який не потрапив у телеефір матчу Україна – Боснія і Герцеговина

24,7 т.
Вболівальник на Арені-Львів

Після закінчення матчу відбору на чемпіонат світу з футболу-2022 між збірними України та Боснії і Герцеговини на поле "Арени Львів" вибіг неадекватний уболівальник. Страйкер, як зазвичай називають таких людей, перестрибнув рекламний щит і почав намотувати кола, рятуючись від стюардів.

Через хвилину охорона стадіону наздогнала порушника і повалила його на газон.

Вболівальника на "Арені Львів" скрутили стюарди

Судячи з фотографій, які були зроблені після затримання, хуліган не сильно засмутився, що його наздогнали.

Вболівальник на "Арені Львів"

Цей момент не потрапив у телеефір, але був знятий очевидцями на трибунах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 8-го туру відбору на чемпіонат Європи-2020 між Україною та Боснією і Герцеговиною завершився з рахунком 1:1.

Україна ледь не провалилася в обороні.

Вже на 15-й хвилині Андрій Ярмоленко відкрив рахунок, проте в другому таймі гості відновили рівновагу.

Андрій Ярмоленко.

Після матчу Петраков сказав, що в роздягальні всі футболісти дуже засмучені результатом.