"Зоря" вилетіла з Ліги Європи, пропустивши за два матчі шість м'ячів

4,1 т.
Зоря Рапід

Луганська "Зоря" у повторному поєдинку плей-оф Ліги Європи програла австрійському "Рапіду" і завершила виступ у турнірі. Підопічні Віктора Скрипника продовжать єврокубки в Лізі конференцій – новому турнірі УЄФА рангом нижче.

Поєдинок у "Запоріжжі" на "Славутич-Арені" завершився з рахунком 2:3. Тиждень тому луганчани поступилися 0:3.

"Зоря" пропустила в дебюті

Домашній матч почався для українських футболістів жахливо. Уже в дебюті зустрічі з інтервалом у 5 хвилин вони пропустили два голи.

Владислав Кочергін

На 10-й хвилині Фунтасу вдалася точна передача, Грюль вийшов сам на сам із лівого флангу і сильно пробив у ближній кут без шансів для Шевченка.

Шоковані гравці "Зорі" не змогли швидко отямитися і на 15-й хвилині пропустили другий м'яч. Після подачі кутового Граймль пробив між ніг захисників.

Перед перервою господарі скоротили відставання. Гладкий скористався нагодою воротаря і замкнув головою подачу зі штрафного.

У другому таймі на рівному місці отримав травму голкіпер Микита Шевченко, а на 68-й хвилині "Зоря" попустила третій гол.

На останніх хвилинах команда з України мала реальні шанси зрівняти рахунок, коли з інтервалом у 2 хвилини румунський арбітр Іштван Ковач поставив два пенальті. Обидва пенальті бив Шахаб Зейхеді, але зміг реалізувати лише один.

"Рапід" переміг "Зорю"

Як повідомляв OBOZREVATEL, 8 серпня "Зоря" програла "Динамо" в матчі УПЛ із двома незабитими 11-метровими ударами.