Знаменитий український воротар припустився жахливого ляпу у матчі за новий клуб — опубліковане відео

11,3 т.

Український голкіпер "Медзя" Антон Каніболоцький припустився жахливого ляпу у матчі польської Прем'єр-ліги проти "Заглембе".

Колишній воротар донецького "Шахтаря" на 82-й хвилині врятував команду після виходу один на один із нападаником "Заглембе". Але вже за хвилину віддав безглузду передачу чітко на суперника, миттєво отримавши гол у власні ворота.

Зустріч у результаті завершилася з рахунком 3:0. OBOZREVATEL пропонує читачам подивитися, як це було.

Читайте: ''Найбільш вдале слово — ї***утий '': екс-воротар "Динамо" та "Шахтаря" зробив відверте зізнання

У 2017-му 30-річний Каніболоцький після п'яти років, проведених у донецькому "Шахтарі", підписав контракт терміном на два роки з "Карабахом". Влітку 2018-го перейшов у польський "Медзь".