Знайшлися придурки, – російський коментатор про травму Бесєдіна

455,6 т.
травма Бесєдіна

Захисники збірної Швеції Маркус Даніельсон отримав заслужену червону картку за фол на українському нападникові Артемі Бесєдіні в матчі 1/8 фіналу Євро-2020. При цьому всі, хто заперечує справедливість вилучення гравця, є некомпетентними.

Таку думку в ефірі свого YouTube-каналу висловив російський коментатор Василь Уткін. За його словами, не має значення, зіграв гравець Швеції в м'яч до того, як потрапив у коліно нашого форварда.

Травма Артема Бесєдіна.
Андрій Шевченко втішає Артема Бесєдіна.

"Була цілком військова травма нападника Артема Бесєдіна, якому вивернули коліно в зворотний бік. Це зробив захисник шведів Даніельсон. Знайшлися навіть придурки, який обговорювали, що можливо, тут не було порушення правил, адже до цього Даніельсон зіграв у м'яч. Друзі мої, прочитайте, будь ласка, правила. Там написано взагалі все про те, що неважливо, чи зіграв ти в м'яч, якщо ти зіграв небезпечно для здоров'я свого суперника", – сказав Уткін.

Нагадаємо, епізод із травмою Бесєдіна стався на 99-й хвилині гри. Даніельсон прямою ногою потрапив у коліно Бесєдіну, який не зміг продовжити гру. Як показало медобстеження, форвард "Динамо" отримав множинні пошкодження і пропустить до пів року.

Вилучення Даніельссона.

У чвертьфіналі Євро-2020 Україна без Артема Бесєдіна зіграє з англійцями. Гра відбудеться в суботу, 3 липня. Початок – о 22:00 за київським часом.

Артем Бесєдін залишив поле через травму
Сітка плей-оф Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Артем Бесєдін висловився про свою травму на Євро-2020. Футболіст висловив упевненість у тому, що зможе незабаром повернутися на поле. Він також розповів, що Даніельсон після матчу попросив вибачення.